adidas EQT Cushion ADV – nowość z serii Equipment
20 maja 2017
adidas

0

Marka na początku tego roku zapowiedziała, że ma zamiar mocno skupić się na rozwoju linii Equipment. Na razie sneakerheadzi nie mają powodów do narzekania, ponieważ widać, że niemiecki brand nie rzuca słów na wiatr, co widać po licznych premierach nowych modeli. Najnowszym przedstawicielem rodziny Equipment jest model Cusion ADV, który pojawił się na rynku w dwóch wariantach kolorystycznych.

Nowa sylwetka bez pianki Boost

Już na pierwszy rzut oka widać, że EQT Cushion ADV to reprezentant linii Equipment. Buty nawiązują do debiutującego w 1993 roku modelu Cushion. Połączenie klasycznej sylwetki z nowoczesnymi rozwiązaniami to coś, za czym w ostatnim czasie sneakerheadzi przepadają szczególnie. Cholewkę EQT Cushion ADV wykonano z wytrzymałych materiałów syntetycznych, znanych już z innych projektów adidas Originals, takich jak choćby popularne . Wielkim zaskoczeniem dla niektórych może okazać się brak pianki Boost, której silnie amortyzujące właściwości uwielbiają fani marki adidas.

Póki co, adidas EQT Cushion ADV kupić można w dwóch stonowanych kolorystykach. Niewykluczone jednak, że po dobrym przyjęciu modelu przez klientów projektanci opracują nowe warianty kolorystyczne.

Źródło zdjęć: http://www.sneakerwatch.com/article/036404/check-out-the-adidas-eqt-cushion-adv-batmobile?source=rss

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *