adidas NMD R1 Tri Kolor
22 grudnia 2016
adidas

0

Pretendent do roli największego hitu 2016 w adidasie? Obok Yeezzy i Pure Boost to oczywiście słynny dziś na cały świat model dla miejskich wędrowców, czyli NMD! Marka właśnie przedstawiła kolejną propozycję, która wejdzie do sprzedaży już po świętach. Jakie są?

Adidas R1

Pierwszy model NMD ujrzał światło dzienne stosunkowo niedawno i prawdopodobnie nikt (poza marką, która wypuściła go na rynek) nie spodziewał się, że odniesie tak spektakularny sukces. Dziś NMD posiada kilkadziesiąt różnych wersji kolorystycznych oraz swojego następcę w postaci NMD R2, który co prawda niewiele się od niego różni, ale został w jakiś sposób udoskonalony. Jak to się stało, że w krótkim czasie te buty znalazły się na samym szczycie listy najbardziej pożądanych sneakerów tego roku? Złożyło się na to wiele czynników. Przede wszystkim świetny styl, który sobą reprezentują, jakiego zresztą jeszcze nie miało w swojej ofercie – jest minimalistyczny, zgrabny i ultra sportowy. Do sukcesu na miarę największych klasyków marki dostępnych na rynku od lat przyczyniła się też funkcjonalność i technologie, które zostały użyte w produkcji. NMD to kombinacja przewiewnej cholewki z siateczki z elementami wzmacniającymi oraz podeszwą z pianki Boost, która zapewnia świetną amortyzację. Poza tym nie bez znaczenia była historia, jaką adidas opowiedział, promując ten model. Ich specjalne przeznaczenie dla miejskich wędrowców, którzy żyją aktywnie i wciąż poszukują swojej drogi jest wciąż bardzo przekonujące.

Tri Kolor

W tworzeniu nowych wersji NMD R1 adidas osiągnął mistrzowskie tempo. Jeszcze tydzień temu zachwycaliśmy się ich wariantem moro, który powstał we współpracy z The Bape, a już teraz na topie są najnowsze i najbardziej wyczekiwane R1 Tri Kolor. Buty w dwóch wersjach kolorystycznych wejdą do sprzedaży po świętach, jednak już teraz warto bliżej im się przyjrzeć. Jak sama nazwa wskazuje, projektanci postanowili podkreślić logo marki, którym są trzy paski. Tym razem wystąpią one w trzech kontrastujących z cholewką kolorach. Na szarym bucie pojawią się w niebieskim, czarnym i czerwonym, a na czarnym widoczne będą w czerwieni, bieli i błękicie. Znamienne dla NMD są panele, które łączą podeszwę z cholewką, które pojawią się również w przypadku Tri Kolor, dodając im charakterystycznego, oryginalnego wyglądu. Trzeba też przyznać, że ogólne wrażenie wzmaga niejednorodna struktura materiału, który przypomina dzianinę.

butysportowe.pl buty adidas

Zimowa odsłona NMD zaszczyci nas na półkach sklepowych już 26. Grudnia. Prawdopodobnie będzie to ostatnia ich wersja w tym roku. Adidas zakończy więc 2016 mocnym, designerskim akcentem!

Fot.: http://www.kicksonfire.com/adidas-nmd-r1-tri-color-white-new-imagery/, http://www.kicksonfire.com/adidas-nmd-r1-tri-color-black-more-images/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *