Air Jordan 11 „Heiress”
10 grudnia 2016
Jordan

2

Jordan Brand nie przestaje zaskakiwać swoich fanów, prezentując im coraz nowsze premiery. W ostatnim czasie jest sporo powrotów klasycznych modeli, które otrzymują od projektantów z oregońskiej ekipy nowe wcielenie. Jedną z nowości, która ukaże się na rynku jeszcze w grudniu, jest „Heiress”.

Purpura tyryjska i złote akcenty

Air 11 „Heiress” to projekt dla odważniejszej części sneakerheadowej społeczności. Kolorem, który dominuje w tym projekcie jest purpura tyryjska, czyli kolor dość rzadko spotykany w obuwiu sportowym. Zajmuje ona niemalże całą powierzchnię buta, tylko podeszwa zewnętrzna została pokryta kontrastową bielą, która jest charakterystycznym elementem dla „jedenastek”. Największą różnicą w porównaniu z klasycznym wydaniem nie jest jednak nietuzinkowy kolor, a rezygnacja z lakierowanej błyszczącej skóry, która została zastąpiona miękkim welurem. To nieszablonowe rozwiązanie może sprawić, że 11 w kolorystyce „Heiress” trwale zapiszą się na kartach sneakersowej historii. Przysłowiową wisienką na torcie są złote elementy znajdujące się na języku i tyle buta. Złote jest także logo z Jumpmanem.

Nowe wydanie „jedenastek” odznacza się dostojnością i sprawia, że buty wyróżniają się na tle klasycznych wersji przeznaczonych do koszykówki. Ogromny wpływ ma na to nieszablonowy kolor, zastosowanie weluru oraz dbałość o detale.

Oficjalna sprzedaż butów ruszy 17 grudnia.

air-jordan-11-gs-red-velvet-1-1

air-jordan-11-gs-red-velvet-2

Źródło zdjęć: http://sneakerbardetroit.com/air-jordan-11-velvet-night-maroon-release-date/

Podeślij swoim znajomym!

2 thoughts on “Air Jordan 11 „Heiress”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *