Air Jordan 15 wracają w oryginalnej kolorystyce Obsidian
11 marca 2017
Jordan

0

Ostatnie sezony w Brand to intensywne prace nad wydawaniem modeli . Na rynku pojawiały się już „szesnastki” i „siedemnastki”, a także „piętnastki” dostały swoją szansę w postaci powrotu kolorystyki Stealth. Projektanci z Jordana postanowili przywrócić do życia kolejne wydanie OG modelu z 1999 roku, czego efektem jest premiera butów Retro 15 w kolorystyce Obsidian.

Futurystyczny model, w którym Jordan nigdy nie zagrał

Air Jordan 15 pojawiły się na rynku w 1999 roku i były dziełem jednego z najbardziej utalentowanych projektantów – Tinkera Hatfielda. Choć Michael Jordan nigdy nie pojawił się na koszykarskim parkiecie w tym modelu, spotkał się on z zainteresowaniem miłośników marki i stanowi ważny etap w historii całej serii. Podczas tworzenia „piętnastek” projektanci inspirowali się samolotem myśliwskim, dzięki czemu otrzymaliśmy Jordany o futurystycznym kształcie.

Obsidian to oryginalna kolorystyka, w której połączono elegancki niebieski w ciemnym odcieniu z nieskazitelną bielą. Wydanie retro powinno się spodobać sneakeheadom przepadającym za nieszablonowymi kształtami butów.

Źródło zdjęć: http://sneakerbardetroit.com/air-jordan-15-obsidian-release-date/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *