Asics Tiger Beauty and the Beast
3 marca 2017
Inne

0

Marzysz o naprawdę bajecznych butach? Tiger właśnie spełnia twój sen! Poznaj buty sportowe, inspirowane najnowszą produkcją Disneya – filmem „Piękna i bestia”. Jakie są?

Motywy z bajek na butach sportowych

O tym, że motywy z bajek Disneya są niezwykle inspirujące, wie każdy, kto choć raz kupił sobie ubranie lub buty z myszką Miki. Specjalistą od wykorzystywania bajkowych postaci od zawsze był jednak . Ostatnim pamiętnym modelem były chociażby buty z Minionkami lub z bohaterami filmu Toy Story. Po raz pierwszy jednak jedna ze znanych marek sięgnęła po tak romantyczną historię, jaką jest „Piękna i Bestia”. W dodatku trzeba jej przyznać, że zostało to zrobione z dobrym gustem i klasą.

Asics Tiger „Beauty and the Beast”

Siedemnastego marca na ekrany kin wchodzi najnowsza interpretacja znanej nam dobrze z dzieciństwa opowieści o Pięknej i Bestii. Premiera wzbudza ogromne emocje, szczególnie dlatego, że w roli głównej pojawi się tam słynna z innego filmu dla młodzieży Emma Watson. Zdecydowanie szykuje się coś specjalnego! Producenci jednak już wcześniej postanowili podgrzać atmosferę, współpracując z japońską firmą Asics Tiger. Na podstawie jednego z kultowych modeli marki – Asics Gel Lyte III, powstały unikalne sneakery nawiązujące do filmu.

Jakie są?

Nie nastawiajmy się jednak na dosłowne potraktowanie motywu, ponieważ całość wygląda uniwersalnie i bardzo klasycznie. Na butach wytłoczone zostały kwiaty, a dokładniej róże. Na pięcie widnieje również logo „Disney”. Całość utrzymana jest w stonowanej, beżowej kolorystyce, przez co buty stają się idealnym modelem na wiosnę. Uwagę przykuwa także specjalne opakowanie, w którym rolę główną odgrywają kwiaty.

Ten model Asics z pewnością przejdzie do historii sneakerów. To jedna z najpiękniejszych interpretacji bajek w modzie, jaką mogliśmy ujrzeć.

Fot.: http://www.highsnobiety.com/2017/03/02/asics-tiger-beauty-beast-sneakers/

 

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *