Czy warto kupić Reebok InstaPump Fury? 4 powody, że tak!
19 maja 2016
Reebok

0

Dyskusyjny wygląd i design, bezdyskusyjna jakość i najwyższe technologie. W wielkim skrócie tak można opisać Insta Pump Fury. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem tych butów, to znaleźliśmy 4 powody, dlaczego warto je mieć. Sprawdź, a potem biegnij na zakupy!

Dlaczego warto mieć buty Reebok InstaPump Fury? Oto 4 powody:

Po pierwsze: Reebok to gwarancja superjakości.

To jedna z najstarszych firm spośród wszystkich producentów sportowej konfekcji. Istnieją na rynku od ponad 100 lat! Zdobyte doświadczenia owocują sprawdzonymi rozwiązaniami i technologiami. Praktycznie od początku istnienia miała superintuicję i doskonale prognozowała trendy. Miała nosa, co będzie na topie za kilka sezonów. Popularność Reebok wzrosła gwałtownie w roku 1982 – do sprzedaży trafiły wtedy buty Freestyle dedykowane aktywnym kobietom. To był strzał w dziesiątkę, firma idealnie trafiła w potrzeby rynku. Moda na aerobik, zwiększone zainteresowanie aktywnością fizyczną i noszenie butów sportowych również poza siłownią – to wszystko sprawiło, że buty były hitem sprzedażowym, a pozycja Reebok rosła w siłę.

Reebok Instapump Fury

Po drugie: niech moc (technologii) będzie z Tobą!

Buty Reebok Insta Pump są zaopatrzone w szereg supernowoczesnych rozwiązań. Są bardzo lekkie – dzięki nowatorskim materiałom ich masa została zredukowana do minimum. Technologia Pump P5 to gwarancja, że buty są idealnie dopasowane do stopy. Podszycie wykonane z Kevlaru to doskonałe wsparcie i wytrzymałość. Łuk z włókna węglowego Graphlite zapewnia wytrzymałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne.

Reebok Instapump Fury

Po trzecie: Insta Pump to model z ponad 20-letnią tradycją.

Jeżeli buty są na rynku od ponad dwóch dekad, dokładnie od 1994 roku, to gwarancja, że są dopracowane w najmniejszym detalu. Grupa ekspertów pracowała nad tym projektem wiele miesięcy. Zastosowano w nich znane już wtedy technologie, między innymi Graphlite, z zupełnie innowacyjną: Insta Pump. Jej największą zaletą było użycie siły dwutlenku węgla, który szczelnie wypełniał komorę buta. Dzięki temu można było zrezygnować ze sznurowadeł w modelach Insta Pump – buty po prostu same trzymają się na nogach.

Reebok Instapump Fury

Po czwarte: wyróżnisz się.

Buty są absolutnie unikatowe – nie pomylisz ich z żadną inną parą dostępną na rynku. To propozycja dla indywidualistów. Buty mają ciekawą formę i wyglądają supernowocześnie. Dostępne są monochromatyczne: czerń, biel, ale też interesujące wzory: moro, grochy lub krople deszczu. Istnieją również wielobarwne: czarno-białe, pomarańczowo-zielone, szaro-turkusowe i wiele, naprawdę wiele innych!

fot. reebok.com

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *