Gdzie kupić oryginalne Nike Air Max?
27 lutego 2015
Nike

4

Kolekcja butów sportowych, o której mowa w tytule wpisu, produkowana przez Amerykańskiego giganta Nike, a wymyślona przez Tinkera Hatfielda jest bezsprzecznie jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych butów na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie aż roi się od różnych modeli Maxów w prawie każdym sklepie internetowym i stacjonarnym oferującym oryginalne obuwie sportowe, a także na różnych serwisach aukcyjnych.

                                                    Po lewej przykładowy model buta Air Max 90, po prawej Air Max 1

Wybór jest ogromny – od mnogości kolorów można dostać oczopląsu. Najpopularniejsze airmaxy są oznaczone cyferką „1” i liczbą „90”. Wybór koloru i modelu jest tak naprawdę sprawą drugorzędną, najważniejsze jest to, aby wybrać oryginalne buty. Niestety wielu sprzedawców wykorzystuje popularność Nike Air Max oraz naiwność klientów i sprzedaje podróbki po stanowczo zaniżonych cenach.

Jeżeli widzisz Maxy w cenie 150-200 złotych, to lepiej od razu wyjdź z tej strony.

Poza niską ceną, podróbki airmaxów „wyróżniają” się kilkoma cechami, o których można poczytać na wielu blogach w Internecie, a na które warto zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na przeprowadzanie śledztwa, czy buty znalezione na danej stronie są oryginalne czy nie, to po prostu zrób zakup w jednym z zaufanych sklepów. Jeżeli chodzi o konkretny sklep, w którym możecie kupić w 100% oryginalne Air Maxy, to możemy wskazać sieć Sizeer. Kolekcję Nike Air Max w sklepie internetowym możecie zobaczyć tutaj. Marka Sizeer już od wielu lat jest obecna na polskim rynku i jest sprawdzona, tak więc możecie mieć pewność, że towar zakupiony w tym sklepie nie jest marną podróbką, która się rozpadnie po dwóch miesiącach.

Jeżeli macie jakieś niemiłe doświadczenia z zakupem podróbek sneakerów Nike Air Max, to napiszcie o tym w komentarzu.

Podeślij swoim znajomym!

4 thoughts on “Gdzie kupić oryginalne Nike Air Max?

  1. Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie: nike-free-run.pl/ . Strona jest po polsku, ale sklep w Chinach!!! Jest oczywiście możliwość zwrotu, ale na koszt adresata co kosztuje więcej jak same buty. Poza tym pudełko w którym przyszły buty było bardzo zniszczone. To chińskie podróbki, których nie można zwrócić! 🙁 Właściciele/ pracownicy udzielają niejasnych informacji i unikają odpowiedzi… na prawdę nie polecam i przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Czuję się oszukana… 🙁

    1. Sklepów oryginalnych jest dość sporo – jeśli interesuje Cię zakup konkretnego modelu – podeślij link, a ocenimy czy jest to zaufany sklep/sprzedawca czy sprzedaje on podróbki. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *