New Balance 247 Deep Into the Blue
9 czerwca 2017

Odkąd lifestylowa marka wprowadziła do gry nowy model sneakerów – słynne 247, ich notowania poszły do góry! Do butów z eNką przekonali się już prawie wszyscy, nawet ci, którzy do tej pory nie nosili butów sportowych na co dzień. A model dodatkowo udowodnił, że projektanci brandu nie osiadają na laurach. Nie dziwi więc, że konsekwentnie powiększają ofertę  w zakresie właśnie tego modelu. Jednak najnowszy projekt Deep Into the Blue to coś, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Minimalistyczny nie znaczy nudny

Minimalizm to nurt, który inspiruje projektantów sneakerów z coraz większą częstotliwością. I choć wydaje się to niezwykle proste, tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Skoro coś jest proste, musi być jednocześnie bardzo efektowne. Inaczej nie ma szans, by zaistnieć w trendach. Praca nad każdym detalem, interesujące kolorystyki, a przede wszystkim nowoczesne technologie – to podstawa w projektowaniu minimalistycznych sneakerów, która stoi zresztą za sukcesem takich modeli, jak czy Nike . Również designerzy New Balance znaleźli swój patent na to, by minimalistyczne nie znaczyło nudne, a najlepszym dowodem są właśnie 247. Buty do sprzedaży trafiły niedawno, bo na początku 2017 roku, jednak z miejsca zjednały sobie serca fashionistów, blogerów i wielbicieli sportowego stylu. Prosta cholewka osadzona na świetnie zamortyzowanym spodzie okazała się strzałem w dziesiątkę. Dlatego projektanci konsekwentnie proponowali nam kolejne ich kolorystyki. Najciekawsze? Soczysty pomarańcz w edycji New Balance 247 i głęboki, zielonkawy turkus w linii New Balance 247 Lifestyle dla kobiet. To jednak nic w porównaniu z Deep Into the Blue.

Titolo x New Balance = buty na złoty medal

W świecie sneakerów mówi się, że New Balance przeżywa właśnie swój najlepszy rok jeśli chodzi o współprace z zewnętrznymi brandami. Całkiem niedawno na rynku zaprezentował się efekt kolaboracji z japońską marką Beauty&Youth. Tymczasem w kolejce już ustawiały się buty zaprojektowane przez szwajcarski brand Titolo na bazie najnowszego modelu marki – 247. Czym zachwycają? Właściwie wszystkim – od ciekawych faktur materiałów, przez interesujące połączenia kolorystyczne, aż po całokształt, który zapiera dech w piersiach. Inspiracją do stworzenia Deep Into the Blue było lato, a dokładniej jego esencja, czyli ciepłe wieczory, koktajle i lody. Nie trzeba o tym czytać, by zobaczyć to na zdjęciach. Głęboki, niebieski odcień fantastycznie przeplata się z cukierkowym różem, tworząc połączenie, którego dawno nie było już w świecie sneakerów. Całość dopełnia fakt, że kołnierz butów miękko otula stopę, a zamszowe wstawki połyskują i są niezwykle przyjemne w dotyku. Wygoda w duecie z efektowną kolorystyką? To zawsze się sprawdza!

Buty New Balance 247 Deep Into the Blue wejdą do sprzedaży 24. czerwca. Oby więcej tego typu modeli w ofercie brandu!

Fot.: https://sneakernews.com/2017/06/08/titolo-new-balance-247-deep-into-the-blue-release-date/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *