Nike Metcon 3 w dwóch nowych odsłonach
17 grudnia 2016
Nike

0

Druga wersja butów treningowych Metcon nie należała do innowacyjnych produktów, ponieważ tylko nieznacząco różniła się od pierwszego wydania. Na szczęście Metcon 3 oferuje użytkownikom znacznie więcej, dlatego fani zdrowego stylu życia i dobrego sportowego obuwia z pewnością będą zadowoleni z nowego modelu ze stajni Nike. Tym bardziej, że amerykański producent przygotował Metcon 3 w dwóch ciekawych wariantach, i wcale nie chodzi tutaj o warianty kolorystyczne.

Co się nie zmieniło?

To, co najważniejsze w treningowym modelu Metcon, pozostało bez zmian. Nike oferuje nam znaną już sylwetkę buta i rozszerzoną podeszwę. W Metcon 3 nie zabrakło również wstawek ze specjalnego tworzywa, umieszczonych w pięcie dla zmniejszenia tarcia w czasie wysiłku fizycznego. Rozwiązanie to jest znane z wersji Metcon 2. W nowej odsłonie mamy też do czynienia z technologią Dynamic Flywire.

Co się zmieniło?

Nike stworzyło dwa różne rodzaje modelu Metcon 3. Pierwsza to „klasyczne” wykorzystanie meshu na cholewce, ze wzmocnieniami w najbardziej newralgicznych obszarach. Drugi rodzaj to wydanie DSX, które proponuje flyknitową cholewkę z zewnętrznym stabilizatorem. W odróżnieniu do standardowej wersji i poprzednich odsłon modelu, w DSX offset został zwiększony z 4mm do 6mm.

Kiedy w sklepach?

Metcon 3 zadebiutują w NikeID już 19 grudnia, tym samym dając klientom możliwość stworzenia własnej kolorystyki. Do sklepów zawitają 5 stycznia, a wydanie z flyknitową cholewką dostępne będzie od 2 stycznia.

Źródło zdjęć: http://sneakerbardetroit.com/nike-metcon-3-flyknit-release-date/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *