Nowe adidas Pureboost
13 grudnia 2016
adidas

0

W świecie butów do biegania coraz częściej pojawiają się modele oparte na nowoczesnych technologiach. Innowacyjna amortyzacja, przyczepność na najwyższym poziomie i perfekcyjne dopasowanie do kształtu stopy mają kluczowe znaczenie w efektywnych i bezpiecznych treningach biegowych. Nie bez znaczenia jest również design. Pureboost to buty dedykowane kobietom.

445118

Osiągaj więcej

Niezależnie od tego, czy biegasz maratony, czy też uprawiasz ten sport czysto rekreacyjnie, ważne jest, by dbać o poczucie bezpieczeństwa w trakcie przebieżek. W czasie intensywnego wysiłku na nierównej powierzchni nasze stawy, mięśnie i więzadła są bardzo narażone na kontuzje, które mogą wykluczyć nas ze sportu nawet na kilka lat. Dlatego tak istotną rolę odgrywa tu amortyzacja. Marki sportowe prześcigają się w wymyślaniu innowacyjnych sposobów na usprawnienie każdego kroku. Hitem ostatnich lat jest pianka Boost, którą oferuje nam adidas. Tysiąc mikrokapsułek o określonej gęstości składa się na podeszwę, która nie tylko amortyzuje, ale też dodaje sprężystości przy odbiciu. Dzięki temu nie tylko czujesz się bezpiecznie, ale też osiągasz lepsze wyniki w bieganiu. Konstrukcja tych butów wpływa pozytywnie na tempo i efektywność treningu.

445117

Perfekcyjnie dopasowane i ultra kobiece

Pureboost to jednak nie tylko znakomicie skonstruowana podeszwa, ale także cholewka wykonana z przewiewnej siateczki, która idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Ich kształt to kwintesencja funkcjonalności i dobrego designu. Cały projekt najnowszego modelu został wykonany przez kobiety z myślą o kobietach. Utrzymany w czerwono-białej, delikatnej kolorystyce sprawia, że bieganie w nich staje się czystą przyjemnością również pod względem wizualnym.

445116

Jeśli marzycie o kobiecych i bardzo wygodnych butach do biegania, to adidas Pureboost w czerwonym kolorze będą znakomitym wyjściem.

fot. http://news.adidas.com/PL/Latest-News/z-ap-pozytywn–energi–z-nowymi-pureboost-x-/s/29033192-b77d-43de-9331-2e0aa63f122d

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *