Nowe adidas Tubular X na 2017
9 grudnia 2016
adidas

0

Adidas to stosunkowo świeży model marki, ponieważ na rynku mody sportowej istnieje dopiero od dwóch lat. Pierwszy but noszący tę nazwę ukazał się na przełomie 2014 i 2015 roku, jednak te dwa minione lata wystarczyły mu by zdobyć tytuł ikony. Z okazji rocznicy prezentuje nową interpretację jednego z najbardziej lubianych modeli.

Jak zmieniała się sylwetka Tubular, czyli krótki rzut oka na historię

Większość z nas pamięta prawdopodobnie jedne z pierwszych modeli Tubular. Były jednolite, ale ich kolor krzyczał o uwagę. Opływowa, ultrasportowa sylwetka z cholewką sięgającą za kostkę zauroczyła jednak cały świat. Fashioniści, blogerzy, celebryci i sportowcy, wszyscy zaczęli nosić czerwone lub kobaltowe Tubulary. Może właśnie taki mocny akcent był potrzebny, by wszyscy o nich usłyszeli. Z czasem zyskał nowe wersje – adidas Tubular X i adidas Tubular Primeknit. Kolorystyka powoli zaczęła się zmieniać, a może właściwiej byłoby powiedzieć – zaczęła schodzić z tonu. Od krzykliwej czerwieni w stronę delikatnych pasteli, szarości i kolorów ziemi. Również materiał, z którego są wykonywane przeszedł metamorfozę. Projektanci marki coraz bardziej skłaniali się ku Primeknit. Buty, których cholewka imituje skarpetę stały się w ostatnich miesiącach niezwykle modne, a sporą rolę w lansowaniu tego trendu odegrała właśnie firma adidas.

tubular-czerwien

Nowe adidas Tubular X – hołd dla klasyki i uniwersalności

Ten model święci triumfy w marce nieprzerwanie od dwóch lat. Świadczy o tym chociażby fakt, w jaki sposób reklamuje się go na stronie. Nie trudno spostrzec, że projekt tych butów był strzałem w dziesiątkę. Nowe interpretacje pojawiają się bardzo często. Ostatnio podziwialiśmy Tubulary w pastelowym różu i szarościach, które będą idealne na wiosnę. Niedawno marka ogłosiła zbliżającą się premierę kolejnej wersji adidas Tubular X, która ukaże się na początku nowego roku! Jakie są? Przede wszystkim uniwersalne i bardzo stonowane, gdyż wystąpią w trzech kolorystykach – czarnej, beżowej i szarej. Sięgająca za kostkę cholewka wykonana została z niezastąpionego materiału Primeknit, który przy górze układa się miękko i plastycznie. Dodatkowym wzmocnieniem są oczywiście elementy z gumy oraz sznurowanie wtapiające się w kolor cholewki. Całość wygląda bardzo minimalistycznie, a jednocześnie nowocześnie i porządnie.

adidas-tubular-x1

Pierwsze wejście na rynek w styczniu 2017. To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier sneakerów w nadchodzącym roku!

fot.: http://sneakernews.com/2016/12/07/adidas-tubular-x-primeknit-black-grey-sesame/, http://www.adidas.pl/buty-tubular-radial-shoes/S80116.html

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *