Pierwsze zdjęcia adidas NMD R2
21 września 2016
adidas

0

Wprowadzając na rynek , marka sprzedała nie tylko doskonałej jakości buty, ale także styl życia. Model, który opierał się na filozofii życia nomadów, interpretując ją na swój sposób, odniósł ogromny sukces. Poprzednie sezony mijały w świecie butów sportowych właśnie pod znakiem . Nie dziwi więc, że firma mocno w niego uwierzyła i ciągle go udoskonala. Wiosną 2017 światło dzienne ujrzy NMD R2.

adidas-nomad-2-1

Czym wyróżnia się nowa wersja Nomad?

Przede wszystkim unikalnym designem, który powstał przez kilka zmian w projekcie. Z łączenia między cholewką a podeszwą znikną małe panele, którymi do tej pory odznaczała się seria NMD. Tym razem postanowiono w pełni odsłonić piankę Boost, pokazać jej piękną linię, ale tylko od jednej strony! Drugi bok buta posiada nawet większy panel w lekko kontrastującym kolorze.

adidas-nomad-2-2

Ma on zapewniać lepszą stabilizację. Zmianie uległa także cholewka, która tym razem również wykonana jest z materiału Primeknit, ale w oryginalnym wzornictwie, wykorzystującym odpowiednio rozmieszczone cętki i paski, które mają dodawać stabilizacji stawom skokowym.

Designerska perełka i kolejne bardzo udane wykorzystanie technologii Boost! Czekamy na premierę!

fot. http://sneakernews.com/2016/08/29/first-look-adidas-nmd-r2-2/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *