Sneakersnstuff x Reebok Question Mid “Lux”
25 listopada 2016
Reebok

0

Marka po raz kolejny postanowiła połączyć siły ze szwedzką ekipą Sneakersnstuff w celu stworzenia nowej wersji modelu Question , ikony koszykarskiego obuwia. Współpraca ta odbyła się w ramach 20-lecia modelu, a jej efekt jest naprawdę ciekawy.

Kto się kryje za Sneakersnstuff?

Sneakersnstuff to jeden z najbardziej rozpoznawalnych butików na świecie, jeśli chodzi o obuwie sportowe. Jego założycielami są Erik Fagerland i Peter Jansson. Panowie w poszukiwaniu unikatowych modeli często podróżowali do sneakersowej kolebki, czyli Nowego Jorku. Wspólna pasja pozwoliła na stworzenie bardzo popularnego butiku i otworzyła im drogę do współpracy z gigantami rynku odzieżowego. Szwedzi nie po raz pierwszy zabrali się za przerabianie Question Mid, ponieważ podobna kooperacja miała miejsce już wcześniej.

Strusia skóra na 20-lecie modelu

Kolorystyka w zamierzeniu projektantów miała kojarzyć się z luksusem i czymś trudno dostępnym. Nic więc dziwnego, że designerzy zdecydowali się na stworzenie skórzanej cholewki imitującej strusią skórę. Na kolorystyką składa się złamana biel i brąz. Rozmieszczenie kolorów jest typowe dla klasycznej wersji The Question Mid. Na tylnej części podeszwy umieszczono logo SNS, a branding Reeboka jest widoczny z boku buta. W zestawie otrzymujemy również dodatkowy komplet sznurówek w kontrastowym kolorze.

Premiera butów Sneakersnstuff x Reebok Question Mid w kolorystyce Lux miała miejsce 18 listopada.

sneakersnstuff-x-reebok-question-mid-lux-4

sneakersnstuff-x-reebok-question-mid-lux-9

Źródło zdjęć: http://weartesters.com/sneakersnstuff-x-reebok-question-mid-lux/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *