Czy warto kupić buty Puma Creeper by Rihanna?
7 lipca 2016
Puma

0

Moda na kooperacje marek modowych z muzykami, aktorami i innymi osobami z pierwszych stron gazet trwa w najlepsze. po raz kolejny zaangażowała w projekt topową wokalistkę i trendsetterkę – Rihannę. To nie zwykła, jednorazowa współpraca, bo mianowali oni piękną Barbadoskę dyrektorem kreatywnym całej marki. Owocem tej współpracy są między innymi buty Puma Creeper by Rihanna. Czy warto je kupić?

Dlaczego warto?

Bo to supermodne, unikatowe buty, limitowana edycja. To sprawia, że są obiektem pożądania. Produkty w ograniczonej liczbie egzemplarzy cieszą się takim powodzeniem, że najczęściej wyprzedają się w kilka minut. Niektóre marki w trosce o bezpieczeństwo rezygnują z wyprzedaży w punktach stacjonarnych i stawiają wyłącznie na e-sprzedaż. Creepery od Rihanny były dostępne tylko w 5 punktach w Polsce.

Puma Creeper czarne
Puma Creeper w kolorze czarnym

Dodatkowym atutem jest superjakość. Buty są zrobione z naturalnego zamszu oraz innych materiałów najwyższej jakości. Staranne wykonanie, nowoczesny wygląd i marka o ugruntowanej pozycji na modowym rynku – to się po prostu musiało udać! Model od Rihanny kosztuje około 499 złotych – płacisz więc za najwyższy poziom wykonania (oraz oczywiście lukratywny kontrakt z supergwiazdą muzyki).

Puma Creeper białe
Monochromatyczne Puma Creeper w kolorze białym

A może nie warto?

Dyskusyjny wygląd – nie każdemu podobają się buty typu creepery. Nie można odmówić im wygody i stabilności – wszystko za sprawą podwyższonej, grubej podeszwy. To model nawiązujący do klasyka z lat 70’ – Suede. We współczesnej wersji, sygnowanej przez Rihanne, zaproponowano dziedzictwo marki w supernowoczesnej odsłonie. Ale nie do każdego przemawia taka estetyka. To taki model, który pokochasz lub znienawidzisz od pierwszego wejrzenia.

Puma Creeper zielone
Zielone Puma Creeper z charakterystycznie wysoką, żółtą podeszwą

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *