Wełniane Jordany
31 sierpnia 2016
Jordan

0

Projektanci lubią zaskakiwać, szczególnie jeśli w grę wchodzi dwudziesta rocznica podjęcia współpracy Nike x Michael . Tym razem zamiast skóry, zamszu i siateczki pojawiła się… najprawdziwsza wełna. Czy nowe powtórzą sukces wielu swoich poprzedników?

Inne niż wszystkie

Buty z pewnością wyróżniają się nie tylko na tle innych Jordanów, ale również wśród sneakersów w ogóle. Raczej niewiele jest butów sportowych wykonanych z wełny, a już na pewno nie wykonanych w tak perfekcyjny sposób. Na pierwszy rzut oka widać, że projekt był przemyślany, a wykonanie nie ustępuje mu kroku. Spójna kolorystyka sprawdzi się w każdej stylizacji, a unikalność tego modelu zdecydowanie wpłynie na jego sprzedaż.

welniane-jordany-3

Gdy myślimy o jesieni, wełna jest jednym z pierwszych skojarzeń, ale mało kto wyobraża sobie ten materiał na bucie. Można więc przyznać, że efekt przerósł najśmielsze wyobrażenia fanów Jordanów. Dodatkowe panele ze skóry przypominającej skórę węża oraz haft na języku podkręcają ich przepiękny design. Warto je kupić chociażby ze względu na walory estetyczne.

Wygląd to nie wszystko

Jak przystało na Jordany, model ten osadzony został na solidnej podeszwie, która zadba o amortyzację. Ze względu na użyte materiały buty z pewnością będą chronić stopę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jest jeszcze jeden plus – ich kolorystyka i konstrukcja wpływają na mniejszą widoczność zabrudzeń, o które jesienią w końcu nie trudno.

welniane-jordany-2

Premiera wełnianych Jordanów rozpocznie się wraz z rokiem akademickim – 1 października. Trzeba im przyznać, że są jedną z najciekawszych opcji butów sportowych tej jesieni!

fot. http://sneakerbardetroit.com/air-jordan-12-wool-release-date/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *