Wiosenna kolekcja StellaSport x adidas
23 marca 2017
adidas

0

Nie od dziś wiadomo, że w kwestii gorących, modowych współpracy w świecie sportu góruje . Od lat za swoich partnerów może podawać Pharella Williamsa, Ritę Orę czy Kanye Westa. W tym gronie nie zabrakło też prawdziwego projektanta mody, czyli znakomitej Stelli McCartney. Czym zaskoczyła nas StellaSport tej wiosny?

Bukiet kolorów

Niezależnie od tego, czy projektuje na sezon jesienno-zimowy, czy też na wiosnę i lato, jej kolekcję są niezwykle barwne. Z reguły proponuje nam kwieciste ubrania lub abstrakcyjne grafiki i printy. Zawsze łączy jednak to, co najważniejsze w modzie sportowej – wsparcie dla aktywnych dziewczyn. Nie trudno bowiem spostrzec, że Stella uwielbia aktywnie żyjące kobiety. Wyrazem tej sympatii jest kolorowe wyposażenie sportowe z kolekcji StellaSport. Nie inaczej jest tej wiosny! Mamy tu dużo błękitu i pasteli, jednak dominującym motywem linii jest kamuflaż, którym okazuje się wzór moro umieszczony na legginsach, t-shirtach i akcesoriach.

klik

Sięgaj po więcej ze Stellą!

Odzież sportowa StellaSport x adidas pasuje każdej kobiecie, niezależnie od uprawianej dyscypliny. Wiosną tego roku projektantka stawia akcent na podejmowanie się kolejnych wyzwań. W kampanii reklamowej wzięły udział trzy dziewczyny, które pokonywały granice własnych możliwości w Cape Town. Miały tam do czynienia nie tylko z bieganiem, ale też ze wspinaczką. Dlatego w kolekcji pojawiły się takie elementy, jak plecaki czy saszetki-nerki, które można zabrać ze sobą w podróż. Również buty projektowane przez Stellę McCartney na wiosnę tego roku są kombinacją stylowych sneakerów z butami trekkingowymi. Dzięki przyczepnemu bieżnikowi na podeszwie zachowasz równowagę nawet podczas pieszej wędrówki po górach, a technologia Bounce sprawi, że każdy twój krok będzie świetnie zamortyzowany.

klik

klik

Wiosenna pogoda zdecydowanie napawa optymizmem i zachęca do aktywnego trybu życia. Jeśli poszukujesz sportowych wyzwań, uwielbiasz podróże i związane z nimi przygody, to z pewnością przypadną ci do gustu buty, akcesoria i ubrania z najnowszej kolekcji StellaSport x adidas!

Fot.: http://www.adidas.pl/kobiety-stellasport

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *