Czy warto kupić Reebok Classic Leather?
26 lutego 2016
Reebok

0

Dzisiaj postanowiliśmy wziąć na tapetę tak zwany klasyk klasyków, czyli model Classic Leather. I chociaż pewnie spodziewacie się wstępu typu: „kiedy pierwsza wersja buta ujrzała światło dzienne, nikt nie spodziewał się, że but ten odniesie sukces”, to tym razem będzie inaczej. Model Reebok Classic Leather od razu zdobył ogromną popularność. Niektórzy twierdzą, że wynikało to z faktu, że jego debiut przypadał na okres, kiedy świat dosłownie oszalał na punkcie sportu. My jesteśmy innego zdania – ten but ma w sobie „to coś”, co sprawia, że każdy chce mieć go w swojej kolekcji. Można śmiało powiedzieć, że zasłużył on sobie na status produktu kultowego.

Zwyczajny niezwyczajny

Zaprezentowano go światu 1983 roku. Wygrał tym, że… nie wyróżniał się niczym szczególnym. Podczas gdy konkurencja przeładowywała swoje modele nowinkami technicznymi, zapominając o designie, Reebok Classic Leather zwyciężył w kategorii „styl”. Było odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy szukali butów nie tylko funkcjonalnych, ale również takich, które będą dobrze się prezentowały. Prostota klasycznej sylwetki o sportowym charakterze sprawiła, że but ten urósł już wręcz do rangi legendy na rynku obuwia sportowego.

Czarny model Reebok Classic Leather, to najpopularniejszy obok białego kolor butów z tej kolekcji

(Nie) tylko and white

Reebok Classic Leather początkowo pojawił się na rynku w dwóch podstawowych kolorystykach – czarnej i białej. Kolejne sezony przyniosły jednak ze sobą nowe realizacje. Dziś ten klasyk dostępny jest właściwie we wszystkich kolorach tęczy. Nowe kolorystyki, nietypowe zestawienia, niezwykłe połączenia, a wszystko to z zachowaniem prostoty pierwowzoru. Taki właśnie jest Classic Leather.

Reebok Classic Leather można znaleźć w wielu różnych kolorach, również model monochromatyczny – cały różowy!

Buy now or cry later

Pytacie czy warto go kupić? Jeśli cenicie sobie stylowy fason, lubicie dopracowane detale i szukacie butów, które będą tak wygodne jak domowe kapcie, to zacznijcie już przeglądać ofertę sklepu w poszukiwaniu dobrego rozmiaru. My rekomendujemy go za komfort pierwszej klasy, klasyczny look i dobrej jakości materiały. Zresztą… Czy moglibyście się nazwać fanami sneakersów, jeśli takiego klasyka zabrakłoby w Waszej szafie?

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *