DJ Khaled x Timberland „Secure The Bag” Boot
5 lutego 2017

DJ Khaled coraz częściej bierze udział w projektach niezwiązanych z muzyką, co związane jest z rosnącą popularnością jego osoby. W ostatnim czasie amerykański artysta nawiązał współpracę z marką , tworząc niezwykle ciekawy projekt. Na warsztat wzięto kultowy model z oferty Timberland i nadano mu świeżego charakteru.

Militarna zieleń i breloczek z pieczęcią

Nowa wersja legendarnych butów 6” Inch to przyciągająca uwagę kolorystyka w militarnym stylu. DJ Khaled zdecydował się na zastosowanie zielonego koloru jako bazowego koloru cholewki. „Wojskowa” zieleń pokrywa praktycznie całą górną powierzchnię buta, nie licząc ozdobników. Charakterystyczna dla modelu gruba podeszwa w ciemnym odcieniu świetnie prezentuje się z tak zaprojektowaną cholewką. Nieszablonowość projektu została podkreślona przez dodanie do butów czerwonego zielono-czerwonego breloczka przymocowanego do systemu wiązania. Breloczek jest inspirowany pieczęcią.

Buty już są dostępne w sprzedaży. Owoc kooperacji marki Timberland z DJ-em Khaledem zapewne przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tego rodzaju obuwia oraz sympatykom osoby samego artysty.

Źródło zdjęć: http://www.roc4life.com/2017/01/20/secure-bag-dj-khaled-x-timberland-x-champs-sports-collab/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *